FVSE Spotválasztó Családi nap 2024

2024.08.13.

FVSE SPORTVÁLASZTÓ CSALÁDI NAP 2024

Szeptember 7-én, 9 órától 14 óráig minden gyerek és felnőtt kedvére kipróbálhatja a különböző sportágakat az FVSE Sportválasztó Családi napján! Gyertek, töltsetek velünk együtt egy sportos napot!

A rendezvényen résztvevőknek ajándékkal is készülünk! Kíváncsiak vagytok mi lehet az? Akkor ezt ne hagyjátok ki ti sem! Mindenki, aki a regisztrációs pultnál kitölti az igazolólapot kék szilikon karkötőt kap! Regisztráció 8:30 órától.

Programok 9:00 órától

• sportág bemutatók, sportágak kipróbálása,

• bemutató edzések,

• ügyességi próbák,

Mivel találkozhattok még? Ezek az izgalmas bemutatók és programok várnak még:

• 60 méteres Exatlon akadálypálya

• Lövőerő mérő,

• Ugrálóvár és óriáscsúszda a kicsiknek,

• Lufi hajtogatás, csillám tetkó,

• Akadálypálya kicsiknek a Nor-color jóvoltából és ajándék szörp,

• Mesesarok Révész Melindával,

• Streetball kosárlabda,

• Ping-pong,

• UP torna,

• Spinning bemutató Jucival és Sacival,

• Salsation bemutató Seidi Liliennel,

• Bemutatkozik a FSE Galambász egyesülete,

• Túrázoo – egzotikus kisállat bemutató és simogató,

• Kertvárosi Tanyaudvar kisállat simogató,

• 7vezér lovas tanyával lovaglás

• Impulzus Egyesület – Rom-kör futás,

• Gyalogló-klub séta a Tőzegen.

Ha mindez nem lenne elég, akkor csatlakozhattok az Impulzus egyesülethez, akik a terepfutó tanácsadás mellett Rom-rum futást szerveznek!

Aki kevésbé mozgalmas, de aktív programot próbálna ki, csatlakozhat a Gyalogló-klub sétájához a Tőzeges körül!

Szerezd be a helyszínen az idei szezonra FSE sportfelszerelésed – Andi vár mindenkit!

Milyen finomságok várnak?

Kürtőskalács, vattacukor, lángos – Mi kellhet még? Az italokoról és további finomságokról a Tópart Bisztró gondolskodik.

Szakosztályainknak nemcsak megtekinthetitek a bemutatóit a színpadon, hanem kis is próbálhatjátok a különböző sportágakat!

Asztalitenisz – Atlétika – BMX – Judo – Karate – Kempo – Kézilabda – Kosárlabda – Labdarúgás – Modern táncok – Muay-thai – RG AGG – Run’more futó és triatlon – Sakk – Tenisz – Tollaslabda – Vívás

Kövessétek ti is weboldalunkat, ugyanis a programjaink folyamatosan bővülnek!

A következő linkre kattintva tudtok csatlakozni Facebook eseményünkhöz is: https://www.facebook.com/events/1660734254468363

Hozzátok el barátaitokat, ismerőseiteket, rokonokat, nagymamát, nagypapát! Biztos, hogy mindenki talál kedvére való elfoglaltságot!

Töltsetek velünk újra egy igazán sportos napot, mert mindenhol jó, de legjobb Fóton!

Egy kis kedvcsináló tavalyi családi sportnapunkról:

Támogatóink, együttműködő partnereink, akik nélkül nem jöhetett volna létre a rendezvény: