VÍVÁS

Vívás szakosztály

Immár Fóton is lehet vívni!

2022 decemberében megalakult a FÓT SE vívó szakosztálya, így most már helyben is lehet kardot vagy párbajtőrt forgatni! Jelenleg már kb 30 -fő a létszámuk, lányok fiúk vegyesen 8- 17 éves korig. A vívópalántákról Fiedler Ferenc és Kolczonay Gábor szakedzők gondoskodnak. Örömmel jöttek városunkba, hogy népszerűsítsék a vívást, mely köztudottan messze a legeredményesebb magyar olimpiai sportág a nyári játékokon szerzett 38- aranyéremmel. Az edzéseknek a Fóti Phoenix Sportcsarnok ad otthont.

Várják a vívás iránt érdeklődő lányok, fiúk jelentkezését 8-éves kortól.

Az edzésekkel kapcsolatban a következő elérhetőségeken keresztül lehet érdeklődni:
Fiedler Ferenc
e-mail: vivas.fot@gmail.com

Helyszín:

Helyszín: Fóti Phoenix Sportcsarnok

A foglalkozások időpontjai:

Kezdők edzések: kedd, szerda, csütörtök 17-18 -óra.

Tagdíj:

Feltöltés alatt

KÖVESS MINKET!

Cover for Fót Sportegyesület
Fót Sportegyesület

Gyere és sportolj Fóton! A Fót Sportegyesület az alábbi szakosztályaiba várja a sportolni vágyó gyerekeket és felnőtteket: asztalitenisz, BMX, atlétika, futball, judo, karate, kempo, kézilabda, kosárlabda, muay-thai, RG tánc, vívás, sakk