Úszótáborban hűsöltek kézilabdásaink!

2024.07.01.
Írta: Fót SE

Úszótáborban hűsöltek kézilabdásaink!

A júniusi úszótábor egyedülálló lehetőséget biztosított kézilabdásainknak, hogy a szokásos edzéseken túl új módszerekkel fejlesszék képességeiket. A tábor csakúgy, mint az előző években az Aquaworldben volt.

A programok változatosak voltak, naponta több úszóedzést tartottak, amelyek során a táborozók különböző úszásnemekben gyakorolhattak. A hangsúly az erőnléti edzésre és a regenerációra helyeződött, ami különösen fontos a kézilabdázók számára a hosszú szezon során. Az edzések során Krisztián személyre szabott tanácsokkal látta el a játékosokat, segítve ezzel technikájuk csiszolását és teljesítményük optimalizálását.

Összességében a júniusi úszótábor nemcsak az állóképességet és a technikai készségeket fejlesztette, hanem erősítette a csapat összetartását és motivációját is, ami nélkülözhetetlen a sikeres szerepléshez a jövőbeni kihívások során. A srácok elégedetten térhettek haza és mind fizikailag, mind mentálisan felfrissülve várhatják a következő szezont!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva