Hatvani Judó Diákolimpián mérkőztek meg sportolóink!

2024.06.17.
Írta: Fót SE

Szívből gratulálunk Judósainknak a hétvégi diákolimpián elért fantasztikus eredményeikhez! Büszkék vagyunk rátok, hogy ilyen kitartással és elszántsággal küzdöttetek a tatamin!

Az idei évben Hatvanban rendezték meg a Judósok diákolimpiáját, amelyen 7 versenyzőnk is indult! A diákolimpia résztvevőit az iskolák nevezték be. A rendezvényre nagy volt az érdeklődés és minden korcsoportban nehéz küzdelmek vártak a tanulókra. A versenyzőink felkészültek és sikeresen vették az akadályokat, amit az eredmények is kiválóan tükröznek, ugyanis 2 arany, 3 ezüst és 1 érmet hozhattak haza sportolóink!Egyesületünk nevében ezúton is gratulálunk mindenkinek, aki részt vett a versenyen és a felkészítő edzőknek! Az elért sikerek nemcsak nektek, hanem az egész csapatnak, edzőiteknek és támogatóitoknak is hatalmas örömet okoztak! Reméljük, hogy ezek az eredmények további lendületet adnak nektek a jövőbeni versenyekre és céljaitok eléréséhez!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva