XX. Nyílt Nemzetközi Harcművészeti Bajnokságon vettek részt Kemposaink!

2024.05.23.
Írta: Fót SE

Május 11-12-én az FSE Kempo szakosztályunk tagjai (Fekete Farkasok Kempo Dojo) 4 fővel vettek részt a XX. Nyílt Nemzetközi Harcművészeti Bajnokságon

A versenyen 6 ország 210 résztvevője mérte össze tudását a kezdőktől egyészen mester kategóriáig.

A verseny Juhász Ferenc alapító mester emlékére legelőször megrendezésre 20 évvel ezelőtt, tisztelegve munkássága és eredményei előtt. A versenyen csak a technikai számokban kerül megkülönböztetésre kezdő, haladó, illetve mester kategória, míg a küzdelmi számokban nincsenek szétbontva a tapasztalati szintek.

Az első nap nagyobb részében a technikai számoké volt a főszerep, majd a délután második felében megkezdődtek a küzdelmi számok, amelyek egészen másnap estig tartottak.

Nagyon fárasztó és kimerítő 2 napot tudhatnak maguk mögött a versenyzők és a szurkolók is, akiknek külön köszönjük a kitartó biztatást! Versenyzőink mind fizikálisan, mind mentálisan keményen próbára lettek téve a versenyen, ami összességében remek tapasztalatszerzés volt mindannyiuk számára.

Harcosaink 2db arany, 10db ezüst, 2 db bronz érmet és 3db IV. helyezést tudhatnak a magukénak!

Büszkék vagyunk és gratulálunk az elért eredményekhez!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva