211 km-et futott le a „Feláldozhatók” csapat az UB-n!

2024.05.09.

2024-ben 18. alkalommal rajtolt el Magyarország legnépszerűbb közösségi sporteseménye, az Ultrabalaton!
A Balatont megkerülő egykörös verseny egyben Közép-Európa leghosszabb futóversenye is, amelyet egyéniben, váltóban, futva vagy bringával is teljesíthettek a résztvevők!

211 kilométer egyéniben, illetve két, három, négy és öt fős csapatban nevezhettek a versenyre.

A „Feláldozhatók” csapat tagjai:
Kapitány Viktória
Gyarmati József
Bor Péter
Bor-Szeifert Adrienn
Csasznek Orsolya

95 vegyes csapat nevezett a maratoni távon túl mutató távra, amelyből az 5. helyet sikerült elérniük a „Feláldozhatók” csapatnak, 17:25:48-as idővel!

Egyesületünk nevében ezúton is gratulálunk minden egyes lépésért, amit a cél felé tettetek a Balaton körül! Az erőfeszítésetek, kitartásotok és elszántságotok példaértékű volt! Megmutattátok, hogy a csapatmunka és az akarat képes legyőzni bármilyen távot és kihívást!