A Fót SE harcosai hétvégén újra ringbe szálltak!

2024.02.21.
Írta: Fót SE

RE-GYM Reménység kupán mérkőztek meg harcosaink!

Muay-Thai szakosztályunk vezetője és szakedzője Cutka Norbert a következőképpen számolt be a hétvégi edzőmeccs eredményeiről:

„2024.02.17-én, szombaton Danival, Petivel és Márkkal a RE-GYM Reménység kupán, egy versenykörülmények között rendezett edzésen vettünk részt, ami a felkészülésünk egyik legfontosabb állomása volt!

Mindhárom harcosunk nagyon jól teljesített a ringben! Sajnos most csak nekik sikerült ellenfelet találni, így a többieknek már élesben kell megmérettetni magukat, március 2-án a Spartan Muay-thai kupán.

Ezúton is köszönjük a lehetőséget Rehák György mesternek!”

Remekül teljesítettetek az edzések során, de ez most a ringben is megmutatkozott! A győzelmek, amiket elértetek, nemcsak a személyes sikeretek, hanem egyesületünk büszkesége is! Sok sikert kívánunk nektek a további felkészüléshez!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva