Tovább menetel U13-as leány csapatunk az U14-es regionális bajnokságban!

2023.12.04.
Írta: Fót SE

Bevettük a szomszéd várat is!

Tovább menetel U13-as leány csapatunk az U14-es regionális bajnokságban. A fóti fiatalok egy nagyszerű második negyednek köszönhetően 43-17-re megléptek a Veresiekkel szemben, a második félidőben pedig sikerült az előnyből megtartani, így megvan a negyedik győzelem is!
BKG Príma Veres U14L/B – Fót SE 55-70
(13-15,4-28,14-13,24-14)
Fót SE: Békési Lilla (16), Ranguy Regina (14), Tajthy Anna (11), Ernszt Nóra (6), Kovács Kamilla (6), Haffner Emma (5), Dudás Anna (4), Waktor Noémi (4), Losonci Jázmin (2), Orosz Boglárka (2), Fekete Róza (-).
Páli Gábor beszámolója:
„Nem indult rosszul a mérkőzés számunkra, ám 9-3-nál volt egy 4 perces rövidzárlat, melynek köszönhetően egy 10-0-ás futással megfordította a meccset ellenfelünk. Szerencsére az utolsó 1,5 perc a miénk volt és 15-13-as vezetéssel fordulhattunk.
A második 10 percünk aztán a szezon eddig legjobb játékát hozta! Kemény és határozott védekezés mellett a gyors indításaink szuperül működtek! A 28-4-es negyed eredmény pedig magáért beszél!
A mérkőzés kulcs negyede a harmadik tíz perc volt, ahol sikerült kontroll alatt tartani az ellenfél két meghatározó emberét, azonban a rengeteg energia, amit védekezésben használtunk el, támadó oldalon már hiányzott.
Ráadásul az utolsó negyed elején Ranguy kipontozódása sem jött jól. A végén hatalmasat küzdöttünk és megérdemelten nyertünk!
Gratulálunk a lányoknak, mert nagyon sokat viszont látok már azokból, melyeket folyamatosan gyakorlunk! Ma a meccs pillanata Tajthy Annáé volt, aki egy szuper crossoverből dobott fontos kosarat az első félidőben!
Következő mérkőzés:
2023. december 10. vasárnap 09:00
Phoenix Sportcsarnok
Fót SE – BKG PRÍMA SZSZM U14L/A”

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva