Újabb beruházások valósultak meg!

2023.11.27.
Írta: Fót SE

Köszönjük, hogy hittek céljainkban és lehetővé tették számunkra, hogy megvalósítsuk ezt a projektet, amely nem csak szervezetünket viszi előre, hanem közösségünk fejlődését is szolgálja!

Fót Sportegyesületünk nevében szeretnénk megköszönni Fót Város Önkormányzatának a Pest Vármegyei Önkormányzatnak és a Magyar Labdarúgó Szövetség Sportfejlesztési Programjának, illetve a társasági adójukat felajánló vállalkozások támogatását, akik nélkül ez fontos és átfogó épületfelújítási beruházás nem jöhetett volna létre. Főépületünk felújítása során olyan modernizáló és infrastrukturális fejlesztések valósultak meg, amelyek segítik munkánk hatékonyságát és a szolgáltatások minőségét!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva