Köszönjük a Plus Medical együttműködő támogatását!

2023.11.23.
Írta: Fót SE

Egyesületünk együttműködési megállapodását kötött a Plus Medical Orvosi Központtal! Segítő támogatásukat ezúton is hálásan köszönjük!

A Plus Medical orvosi csapata azon dolgozik, hogy betegeiket a diagnózis és a teljes gyógyulás útján végigsegítsék, ne csak leleteket adjanak ki. Szűrővizsgálataikon résztvevő ügyfeleik számára konzultációs lehetőséget is biztosítanak.

A rendszeres szűrővizsgálatok nem csupán eszközök a betegségek korai felismerésére, hanem lehetőséget nyújtanak arra is, hogy aktívan gondoskodjunk saját egészségünkről. Ugyanakkor a rendszeres szűrővizsgálatok az egyik leghatékonyabb módja annak, hogy időben észrevegyük a betegségeket, melyek később komolyabb problémákká válhatnának. Ne feledjük, hogy a korai diagnózis sok esetben jelentheti a teljes gyógyulást vagy a kezelés hatékonyságát növelheti.


Rendeléseik:

VP-MED – Budapest, Árpád út 56, 1042
Ultrahang diagnosztika és aspirációs citolgóia

Ezüstfenyő Gyógycentrum – Fót, Németh Kálmán út 29, 2151
Ultrahang diagnosztika és endokrinológia

Platán Egészségcentrum – Eger, Vallon út 4, 3300
Ultrahang diagnosztika és aspirációs citolgóia

Távkonzultációban: Endokrinológia, CT és MR leletezés

Cégadatok
Plus Medical Orvosi Központ Kft.
1143, Budapest, Hungária krt. 70.
Adószám: 27349157-1-42
Cégjegyzékszám: 01-09-355329

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva