Gratulálunk Kapitány Domonkosnak a sikeres vizsgához!

2023.10.02.
Írta: Fót SE

Kapitány Domonkos az U11-es csapatunk egyik edzője is sikeresen vizsgázott az MLSZ Grassroots edzőképzésén!

Domonkos már több, mint  2 éve segédedzői feladatokat lát el csapatainknál. Az elmúlt időszakban Katona Máté mellett az U11-es korosztálynál próbálgatta mentori, edzői szárnyait.
Az MLSZ 6 hónapos tanfolyamának elvégzése után teljes értékű munkát tud végezni a gyerekeknél. Az U11-es feladatai mellett igyekszik teljesíteni az  U19-es csapatunkban és ha lehetőség adódik akkor a felnőtt korosztálynál is szóhoz jutni.
Ahogy az egyesület, úgy az egyesület vezetői és az egyesület edzői is fejlődnek. Célunk olyan szakemberekkel együtt dolgozni, akik kötődésük révén nem csak és kizárólagosan a saját feladataikat végzik el magas szinten, hanem közösséget is teremtenek.

Hajrá Doma, Hajrá Fót!

 

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva