Fóti kulturális lehetőségek kérdőíve!

2023.09.29.
Írta: Fót SE

Jelen felmérés keretében Fót város kulturális koncepciójának kidolgozása céljából szeretnék a lakosság szabadidős szokásait, kulturális lehetőségekkel kapcsolatos véleményét is feltérképezni.

A kérdőívvel arra szeretnének választ kapni, hogy a település lakói hogyan kapcsolódnak ki szabadidejükben, milyennek értékelik a helyi kulturális lehetőségeket, programokat, mennyire elégedettek velük, és milyen egyéb kulturális kikapcsolódási lehetőségekre lenne igény helyben. A kérdőív többnyire röviden megválaszolható kérdéseket tartalmaz, és van néhány nyitott kérdés, ahol a válaszokat bővebben ki lehet fejteni.

A kérdőív kitöltése önkéntes és anonim. A kitöltés mindössze 8-10 percet vesz igénybe.

https://forms.gle/uLLEbFDiN4ixb4jQ7

Kérjük, válaszaitokkal járuljatok hozzá a fenti célok megvalósulásításához!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva