Izomregeneráló masszázs Fóton nemcsak Sportolók részére!

2023.06.14.
Írta: Fót SE

Többféle masszázsból választhatunk!

Szülőként mindenki tapasztalhatja, hogy rendszeresen sportoló gyermeke olykor fáradt, izomláza van vagy nagyobb terhelésnek tevődik ki a szervezete a jól felépített edzések mellett is. Ezt fokozza az iskolai stressz, a sorozatos dolgozatok, amelyek együttesen növelik az izomfeszülés kockázatát, a sérülés veszélyét. Sokszor az iskolás gyerekeknek sem jut már idő a regenerációra, a pihenésre, az ellazulásra. Forduljon bizalommal Anikó felé, aki a FÓT SE tagoknak 20% kedvezményt ad szolgáltatásainak árából!
A masszázs azonban nem csak a gyerekeknek szól! Ha mozgásszervi problémákkal, migrénnel küzdenek vagy csak egy fárasztó nap után szeretnének pihenni, akkor nincsen más dolguk, mint felkeresni Anikót, aki személyre és problémára szabott megoldásokat tud nyújtani mindenki számára!
☝️A masszázs segítséget nyújt :
✅ a sportolás utáni regenerációban
✅ oldja az izomfeszülést
✅ segít az ellazulásban
✅ megelőzhető számos sérülés
✅ enyhíti az izomlázat
✅ teljesítményfokozó
✅ pihentet
✅megelőzi a sérüléseket
✅megelőzi a triggerpontok kialakulását

Sok szeretettel vár mindenkit Szalontai Anikó!

További információk, elérhetőség: 06-30-203-6480
Cím: Fót, Dózsa György út 33. 1. emelet, Bejárat a hátsó udvar felől
Az épületben gyógytornász segítsége is igènybe vehető.

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva