Kedves Fót SE Tagok, Szülők, Szurkolók, Támogatók és Szimpatizánsok!

2023.05.17.

Kedves Fót SE Tagok, Szülők, Szurkolók, Támogatók és Szimpatizánsok!

Egyesületünk az elmúlt 3 évben infrastruktúrában, létszámban, szakosztályban is nagyot lépett előre. 2023 májusára nagyjából 800 igazolt versenyzőnk, tagunk van.

Minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy egyre jobb körülményeket biztosítsunk, eredményesebb sportolókat képezzünk.

Folyamatosan részt veszünk a fóti rendezvényeken és több, sikeres, saját szervezésű programot is megvalósítottunk:

• Futófesztivál
  • Fóti-tó, Majális
  • Futókörök napja – 05.21.
  • Pest megyei kézilabda döntők napja – 05.27. Sportcsarnok
  • Focifesztivál – június elején
  • Táborok – június közepétől

Mindezen események a gyerekek, a sportolók, az egyesület támogatását, népszerűsítését szolgálják.

A rendezvények megszervezése, lebonyolítása rengeteg feladattal jár. Amit csak lehet, igyekszünk megoldani edzőinkkel, a vezetőség részvételével, azonban még így is nagyon sok feladat van, aminél nagy szüksége lenne az egyesületnek a segítő jelenlétre.

Ezért azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz/ Hozzátok, hogy akinek van lehetősége, kedve, szabadideje az jelentkezzen hozzánk önkéntesnek. Ez évente 2-3 alkalmat jelentene, elsősorban az alábbi feladatokban:

• rendezvényeken való feladatok: pakolás, tájékoztatás, terület biztosítása, stb.
  • a Fót SE területeinek karbantartása

A lelkes jelentkezők nevét, születési idejét, e-mail címét, telefonszámát az adminisztracio@fotsportegyesulet.hu e-mail címre várjuk.

Az esetleges feladatokkal kapcsolatban, e-mailben keresnénk meg a jelentkezőket.

Előre is köszönjük a segítséget!

Nagyon hálásak vagyunk már csak azért is, hogy velünk vagytok!