Ha szeretnéd elütni az időt valamivel, ragadj te is pingpong ütőt!

2023.03.10.
Írta: Fót SE

Továbbra is sok szeretettel várunk minden sportolni vágyó kicsit- és nagyot pingpong edzéseinkre, kortól- és nemtől függetlenül! Ha amatőr vagy az sem gond, nálunk garantált a fejlődés és a jó hangulat! Jelentkezzetek bátran!

A tavalyi évben elindított asztalitenisz szakosztályunk iránt egyre nagyobb az érdeklődés! A gyerekek fejlődése hétről- hétre látható, ami nagy öröm mindenki számára! A gyerekek edzései után a felnőttek is helyet kapnak a szenior-amatőr foglalkozásainkon, ahol nagyszülők és unokáik, szülők és gyermekeik ragadják kezükbe az ütőket és töltenek együtt egy vidám délutánt! 🙂

Edzéseink  helyszínei és időpontja:

Németh Kálmán Általános Iskola tornatermében kedden és csütörtökönként 16:30-17:30 óra között , szenior- és amatőr edzéseink 17:30-18:30 óra között vannak.

Edzéseinkkel kapcsolatban a következő elérhetőségeken keresztül lehet érdeklődni:

Timafalvi Gergő: 0670/5602856

e-mail: adminisztracio@fotsportegyesulet.hu

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva