Gyere, és ragadj te is kardot vagy párbajtőrt!

2023.03.06.
Írta: Fót SE

Az újonnan megalakult Vívó szakosztályunk óriási sikernek örvend!

Fót Sportegyesületünk megalakult Vívó szakosztályának köszönhetően már Fóton is lehet kardot vagy párbajtőrt forgatni!  Jelenleg 38 -fő a létszámunk, lányok- fiúk vegyesen 8 és 17 éves kor között.  A vívópalántákról Fiedler Ferenc és Kolczonay Gábor szakedzőink gondoskodnak. Örömmel jöttek városunkba, hogy népszerűsítsék a vívást, mely köztudottan messze a legeredményesebb  magyar olimpiai sportág a nyári játékokon szerzett 38- aranyéremmel.

Az edzéseinknek a Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium tornaterme ad otthont.

Kezdők edzése : kedd, szerda, csütörtök 17:00-18:00 óra között.

Az edzésekkel kapcsolatos részletes információkért érdeklődni a következő elérhetőségeken keresztül lehet:

e-mail: vivas.fot@gmail.com

telefon: 0620/9349667

Sok szeretettel várjuk szakosztályunkba a vívás iránt érdeklődők jelentkezését már 8-éves kortól!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva