Támogassa adója 1%-val a Fót Sportegyesületet!

2023.03.03.
Írta: Fót SE

Támogassa adója 1%-val a Fót Sportegyesületet!

A Fót Sportegyesület azt a célt tűzte ki maga elé, hogy minél változatosabb sportolási lehetőséget biztosítson a sportkedvelő fóti gyermekek és felnőttek számára; elősegítse az egészséges életmódra nevelést, valamint hozzájáruljon a szabadidő kulturált eltöltéséhez.

A FSE vezetősége gondos gazdaként folyamatosan fejlesztette és karbantartotta az egyesülethez tartozó sportlétesítmények területét, illetve további fejlesztésekhez szponzori támogatásokat gyűjtött, melynek eredményeképpen ma már szinte minden intézményben tartunk foglalkozásokat. Szakosztályaink folyamatosan bővülnek, ahogyan igazolt játékosaink száma is.

Egyesületi céljaink elérése, és a további fejlődés érdekben arra kérünk minden egyesületi tagot, sportszerető fóti lakost, hogy adója 1%- val támogassa a Fót Sportegyesület munkáját!

Várunk sok szeretettel minden sportolni vágyót a Fót Sportegyesületben!

Hajrá Fót!

Köszönjük!

Fót Sportegyesület

Adószám: 19177524-1-13

 

 

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva