Drukkolunk a Garays kézilabdás fiúknak a megyei döntőben! Hajrá Fót!

2023.02.23.
Írta: Fót SE

Kézilabda megyei elődöntő összegzése Büte Zsolt testnevelő tanártól:

„Február 16-án a Fóti Garay János Általános Iskola III. korcsoportos fiú kézilabda csapata, miután még decemberben kivívta a területi döntőn a továbbjutást, Dabason, a megyei elődöntőben próbálta megszerezni az első helyezést és a megyei döntőbe jutást. A három mérkőzésen két győzelem után a későbbi első helyezettel játszottunk, de sajnos egy szoros meccsen, nagy csatában kikaptunk, és a második helyen végeztünk. Ez azt jelenti, hogy a másik körzet második helyezettjével kell majd kivívnunk a megyei döntőben való részvételt, egy pótselejtezőn.

A csapat tagjai: Leskó Trisztán, Dudás Dávid, Halász István, Büte Marcell, Ács Andor, Szabó Gellért, Kiss Miron, Molnár Hunor, Balogh Benedek, Leskó Dominik, Szabó Dalton, Mészáros Ákos, Kelemen Roland.

Felkészítők: Kupecz Dávid, Büte Zsolt.”

Gratulálunk mindenkinek, aki részt vett a versenyen és a felkészítő edzőknek! Sok sikert a pótselejtező!

Hajrá Garay!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva