Boszniában-Hercegovinában 3 nap alatt 6 mérkőzést játszottak kézilabdásaink!

2023.02.22.
Írta: Fót SE

2023.Február 17-19. Bosznia -Hercegovina, Prnjavor városában jártak kézilabdásaink!

U15-ös korosztályban 6 mérkőzést játszottak a fiúk 3 nap alatt. A versenyen 10 csapat vett részt, amit „A” és „B” csoportra kategorizáltak. Kézilabdásaink az „A” csoportban voltak, ahol a csoporton belül a II. helyen végeztek!

Vasárnap helyosztó meccset játszottak, ahol az „A” és a „B” csoport csapatai mérkőztek meg egymással. A  Fót SE csapata a keresztmérkőzésben a IV. helyen végzett. A srácok fantasztikus élményekkel gazdagodva térhettek haza! Izgalmas meccseket játszottak és sokat fejlődtek!

Ezúton is gratulálunk mindenkinek, aki részt vett a versenyen és a csapat felkészítő edzőjének!

Várunk minden sportolni vágyót szakosztályainkba!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva