Ausztriáig meg sem álltak a Garays diákok!

2023.02.21.
Írta: Fót SE

Sok-sok fantasztikus élménnyel gazdagodva térhettek haza a Garay János Általános Iskola tanulói a sítáborból!

Büte Zsolt testnevelő tanár összefoglalója a táborról:

„Iskolánkban idén is megszerveztük a már hagyományos sí és snowboard táborunkat. Ebben az évben is Ausztriában voltunk, a St. Jakob im Walde síterepen, amely tökéletes lehetőséget biztosít a kezdő diákoknak és felnőtteknek, hogy megtanuljanak síelni vagy snowboardozni, de a középhaladóknak is remek pálya. 31 garays diák és családjaik vettek részt az iskola testnevelői (Kupecz Dávid és Büte Zsolt) által szervezett kiránduláson.

Köszönettel tartozunk a Fót Sportegyesület elnökségének, akik kisbuszokkal támogatták utazásunkat.”

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva