Kilenc másodperccel a vége előtt dőlt el!

2023.02.07.
Írta: Fót SE

Közel volt a csoportelsőség

Február 4-én szombaton rendezték a Kenguru Kupa 5. fordulóját. A Fót SE fiataljai az első mérkőzésen nagyszerű játékkal 61-19-re legyőzték a DMTK/B-t, így bejutottak a torna döntőjébe, ahol a Monor első csapatával kerültek szembe. A végletekig kiélezett mérkőzés kilenc másodperccel a vége előtt dőlt el, miután a monoriak büntetőhöz jutottak és kettőből egyet értékesítettek is. Így a Fót SE ifjoncai 37-36-ra kikaptak. Csüggedni azonban nem kell, mert fordulóról fordulóra fejlődnek a gyerekek.

Eredmények

Monor SE/A – Pilisi Mennydörgők 48-41
DMTK/B – Fót SE 19-61
Pilisi Mennydörgők – DMTK/B 45-42
Monor SE/A – Fót SE 37-36

A csoport végeredménye:

  1. Monor SE/A
  2. FÓT SE
  3. Pilisi Mennydörgők
  4. DMTK/B

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva