Országos Kenguru Kupa 4. fordulójában megszerezte első győzelmét a Fót SE kosárlabda csapata!

2023.01.17.
Írta: Fót SE

U11-es Kenguru Kupán vettek részt kosárlabda játékosaink

Harmadik helyen zártunk a 4. fordulóban

A Fót SE U11-es kosárlabda csapata az Országos Kenguru Kupa 4. fordulójában megszerezte első győzelmét, s így csoportjában a harmadik helyen zárt!

Az első mérkőzésen a DMTK ellen a szezon addigi legjobb játékával 20-0-ra elhúztunk, azonban a folytatásban ellenfelünk ledolgozta hátrányát, az utolsó negyedben pedig meg is nyerte a találkozót.

A második összecsapáson ellentétes negyedek váltották egymást, de szerencsére a „hullámvasút” nekünk alakult kedvezőbben, és a Harai Zora – Kőszegi Barnabás páros vezérletével 44-36 arányban legyőztük a Monort.