Mozgalmas hétvégét zárt egyesületünk!

2022.10.25.

Október 22.-én, szombaton délelőtt a szépség, és az elegancia töltötte meg a Fóti Phoenix Sportcsarnokot. Ezen a napon került megrendezésre a Pannon Esztétikus Csapat Gimnasztika Szövetség által megrendezett AGG Magyar Kupa versenye.

E rangos sporteseményen 4 egyesület közel 80 versenyzője lépett szőnyegre. Különböző kategóriákban, és korcsoportban 12 koreográfiát láthatott a közönség, ebből három verseny gyakorlattal a Fót SE Ritmikus Gimnasztika Szakosztálya teljes versenyző gárdájával szerepelt.
Büszkék lehetünk lányainkra, mert két első helyet és egy második helyet szereztek a csapatokkal.

FSE RG Szakosztály versenyzői:

6-8 éves korosztály kötelező csapat gyakorlattal, melynek témája a rock&roll volt

első helyen végeztek.
Csapat tagjai:
Deákpál Petra
Hevér Anna
Haltiner Hanna
Lengyel Mia
Farkas Dalma

8-10 éves korosztály szabadon választott gyakorlatával második helyezést ért el. Csapat tagjai:

Budai Lilien
Barsi Aliz
Haltiner Hanna
Henesz Cintia
Jármai Júlia
Gondár Noémi
Smigol Dorina
Szép Luca

10-12 éves korosztályban hibátlan technikai gyakorlattal első helyezést ért el az Rg szakosztály legtapasztaltabb versenyzőkből álló csapata.

Csapat tagjai:

Bildhauer Szofi
Bojtor Adél
Bukta Luca
Kovács Janka
Magyar Boglárka
Pádár Aletta
Szabó Kata
Szűcs Zsófia

Szívből gratulálunk az RG Szakosztály eredményeihez!
Külön köszönet a Szülői Munka közösségnek, akiknek a segítsége nélkül ez az esemény nem jöhetett volna létre.
December végéig számos verseny meghívásnak teszünk eleget, és az év végét egy Karácsonyi Gálával zárjuk!
Szakosztályunk utánpótlás csapataihoz folyamatos csatlakozási lehetőséget biztosítunk.

Jelentkezni Pesti Andrea vezető edzőnél lehet 0620-542-3350

Ugyanezen a napon került megrendezésre a II. Football Factor kupa, ami nagy sikert aratott!

Két korosztály 8-8 csapata versenyzett, összesen 16 együttes, így 160  kis labdarúgó palánta mutathatta meg tehetségét! A rendezvény közel 400 embert vonzott a sportpálya közelébe, javarészt a környező településekről, de mèg Szécsényről és Zebegényből is érkeztek sportolók illetve szülők!  Az U9-es csapat 6. míg az U11 kiváló játékkal a 2. helyezést érte el. Jó hangulatban telt a torna, izgatott gyerekek és szülők lelkes szurkolásától volt hangos ez időtájt a Fóti sporttelep!

A kupán az U9-es korosztályban a következő klubbok vettek részt:

-Veresegyház LUA I
-Veresegyház LUA II
-Erdőkertes
-KISE
-Fót
-Gödöllő
-Zebegény Gravittax SE
-Dunaharaszti MTK

U11-es korosztályban induló klubbok:

-Veresegyház LUA I
-Veresegyház LUA II
-Fót
-Gödöllő
-Szada
-Pénzügyőr
-Szécsény VSE
-Testvériség Újpalota

Ezúton is szeretnénk gratulálni minden résztvevőnek és nyertesnek, továbbá a rendezvény szervezőinek Serdült Tamásnak és Katona Máténak!