FVSE Fóti Sportágválasztó Családi Nap – 2022. szeptember 10.

2022.09.02.
Írta: Fót SE

Szeptember 10-én 9 órától minden kicsi és nagy kedvére kipróbálhatja a különböző sportágakat az FVSE Fóti Sportágválasztó Családi napján! Gyertek, töltsetek együtt egy sportos napot! Kit tudja? lehet, hogy gyermeked a jövő tehetsége!

Programok 9:00 órától

#sportág bemutatók   #sportágak kipróbálása   #bemutató edzések   #meglepetés vendég   #ügyességi próbák   #ugrálóvár   #egyéb bemutatók: nandi jóga, szilaj lovas park, galambászat   #tombola

Tombola, ajándék

Próbálj ki minél több sportágat, gyűjts össze legalább 5 igazoló aláírást a szakosztályok állomásain! Az igazoló lapot a regisztrációs pultnál kapod. Ha kipróbáltál legalább öt ülönböző sportágat, beszerezted az aláírásokat, akkor hozd vissza az igazoló lapot a regisztrációs pulthoz és garantáltan tiéd a hátizsák!

Ne csüggedj, ha nincs meg az öt aláírás, a kitöltött szelvény leadásával mindenki részt vesz a 14:15-kor kezdődő tombola sorsoláson!

A parkolóhelyek száma limitált, ezért kérjük, hogy legyetek a pályán kívül is sportosak, gyertek kerékpárral vagy gyalogosan!

Helyszínek: #Balogh Sándor Sportcentrum #Fót Városi Sportcsarnok

Letölthető program és térkép: Letölthető Sportágválasztó szórólap

 

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva