Kézilabdásaink nemzetközi tornán vettek részt

2022.02.24.
Írta: Fót SE

Kézilabda csapatunk Bosznia-Hercegovinában rendezett nemzetközi kézilabda tornán vett részt!

A Fót Sportegyesület Kézilabda szakosztályának U15 csapata 2022.02.18.-tól -20.-ig. a 8. Nemzetközi kézilabda tornán vett részt „Mika 2022” Prnjavor Bosznia-Hercegovinában. 34 csapat indult a tornán három korosztályban több, mint 500 fiatal kézilabdázó vett részt az eseményen.

Egyesületünk kézilabdásai az U15 korosztályban indultak a felkészülési tornán. A felkészülés rendkívül jól sikerült. Nagyon erős csapatok ellen játszottak, ami reméljük a bajnoki mérkőzésen is látszani fog. 12 csapat volt és a 8 helyen végeztek. A srácok nagyon jól szerepeltek, és izgatottan várják az áprilisban megrendezésre kerülő Prágai kézilabda tornát is.

 

Ezúton is gratulálunk a srácoknak, és edzőjüknek Jakab Krisztiánnak!

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt szakosztályainkba!

 

Hajrá Fót!

Elérhetőség:

Kapitány Zoltán 0620/932-0655

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva