Kézilabda szakosztályunk mozgalmas nyara

2021.08.27.
Írta: Fót SE

A Kézilabda Szakosztályunk igen izgalmas, és mozgalmas nyarat zárt. Voltak táborok, versenyek, ahol a gyerekek szuperül érezték magukat. Készítettünk egy összefoglaló anyagot az elmúlt időszakról.

2021.Június 21.-25.

Napközis Kézilabda tábor 2013-2009 1.-5. osztály lányok-fiúk, Fáy András Általános Iskolában tartottuk meg. Napi 2 edzés volt beiktatva. Az ebédet a Fóti Kastély Étterem biztosította. Sok játék lehetőség volt a Gyermekvárosban is.

2021.Június 28. -Július 2. 

Aquaworld  úszótáborban voltunk, a 3. osztálytól 8. osztályig. Napi 2 úszás foglalkozás volt, és sok-sok szabad program lehetőség. Sokat fejlődtek a gyerekek, fantasztikusan érezték magukat.

2021.Július 5.-9. Posztképző 

Fáy András iskolába tértünk újból vissza, napi két edzés volt. Most csak a 6.-8.-ik osztályos gyerekek vettek részt. Sokféle lövés fajtát tanultak, gyakoroltak. A szabadidőben a Fóti tónál pihentünk bicikliztünk, rollereztünk.

2021.Augusztus 2.-6. Balatonszemes edző tábor

6.-8.-ik osztályos gyerekeknek szerveztük meg a tábort, napi két edzéssel terveztünk. A pihenő időben sokat voltunk a Balaton parton, illetve a szálláson is volt egy medence, és ott is sokat strandoltunk. Szerencsére a csarnok a 5 méterre volt a szállástól.

Nagyon élvezték a fiatalok 🙂

2021.Augusztus. 13.-15. Nemzetközi Kézilabda Torna

Bosznia-Hercegovinában vettünk részt egy nemzetközi kézilabda tornán. Nagyon szép helyen voltunk, a szállás és az étkezés is szuper volt. Nagy szeretettel fogadtak minket. 7 országból 63 csapat vett részt a tornán, 6 korosztályban. 2007-es korosztályban indultunk, ahol 6 csapat volt, mi a 3.helyen végeztünk. Sokat tanultunk a meccsek folyamán. Fantasztikus élményeket szereztünk.

2021.Augusztus. 19.-22. LV Kupa, Keceli torna 

2007-2008-as korosztállyal indultunk. 8 csapat vett részt a tornán. Első osztályú csapatokkal mérkőztünk meg. A bajnokság során nem nagyon találkozunk ilyen kaliberű csapatokkal. Ezért nagy élmény, és nagyon nagy kihívás volt a csapatnak. Mérkőzésről- mérkőzésre fejlődtünk, végül a hetedik helyen végeztünk.

A következő állomás az alábbi torna lesz:

2021.Szeptember 4.-5. Veresegyház

Veresegyházi tornán veszünk részt 2 napig, a 2007-2008-as korosztállyal. Izgatottan várják a fiúk ezt a tornát. Ezzel fejezzük be a felkészülést. Szeptember 11.-én kezdődik a Magyar Gyermekbajnokság.

Nagyon sok helyre jutottunk el a nyáron.

Fantasztikus élménnyekkel lettek gazdagabbak a gyermekek, sok barátság született ez idő alatt.

A folytatás garantált!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva