Nyertünk Pomáz ellen: Fót SE I. – Pomáz ICO SE II. 4:3 (1:1)

2021.04.25.
Írta: Fót SE

Tóth Gábor, a Pomáz játékos-edzője a mérkőzés előtt elmondta: “Szűkös kerettel indultunk neki a mai mérkőzésnek, de formában van a csapat. Látom, hogy az ellenfél az utóbbi hetekben egyre jobb eredményeket ért el, de mégis 3 pontért jöttünk”.

Serdült Tamás, a Fót játékos-edzője a meccs előtt nyilatkozott lapunknak: ” A mai meccs nagyon fontos. Meg is akarjuk nyerni. Pomázon legutóbb 3:2-re nyertünk és itthon is szeretnénk 3 pontot szerezni”.

Mindkét edző furcsának találta, hogy a versenykiírás értelmében a csapatok viszik tovább az összes eddig megszerzett pontjaikat, s így a Tura feljutása biztos.

A küzdelmes mérkőzésen 4:3 arányban nyert a Fót SE. I., amiről Serdült Tamásnak ez volt a véleménye:

“Szép és eredményes focit játszottunk 80 percig. Utána 10 perc alatt kaptunk két elkerülhető gólt. A játékosaimtól azt kértem, hogy nyerjük meg a meccset, és hozzuk el a 3 pontot. Ezért ma is dicséret illeti őket! Hajrá, Fót!

A Fót SE I. góllövői: Krusinszki Csaba (2), Mezey Ádám , Rataj Brúnó

Gratulálonk a Fót I. csapatának! Csak így tovább!

Forrás: fotinfo.hu