Támogassa adója 1%-val a Fót Sportegyesületet!

2021.01.27.
Írta: Fót SE

A tavaly megújult Fót Sportegyesület azt a cél tűzte ki maga elé, hogy minél változatosabb sportolási lehetőséget biztosítson a sportkedvelő fóti gyermekek és felnőttek számára; elősegítse az egészséges életmódra nevelést, valamint hozzájáruljon a szabadidő kulturált eltöltéséhez.

A FSE vezetősége gondos gazdaként önerőből folyamatosan fejlesztette és karbantartotta az egyesülethez tartozó sportlétesítmények területét, illetve további fejlesztésekhez szponzori támogatásokat gyűjtött.

Egyesületi céljaink elérése, és a további fejlődés érdekben arra kérünk minden egyesületi tagot, sportszerető fóti lakost, hogy adója 1%-val támogassa a Fót Sportegyesület munkáját!

Köszönjük!

Fót Sportegyesület
Adószám: 19177524-1-13

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva