Már lehet jelentkezni az utánpótlás csapatokba

2020.08.04.
Írta: Fót SE

Kedves Szülők, Gyerekek!

A Fót SE szeretettel várja olyan 5-19 év közötti gyerekek jelentkezését, akik szívesen fociznának a FÓT SE UTÁNPÓTLÁS CSAPATAIBAN. A foglalkozásokon a gyerekek elsajátítják a sportág alapjait, megismerkednek a sportág mozgásanyagával, valamint mozgáskoordinációs gyakorlatok végzésével fejlesztik az általános mozgásügyességet.

Az edzéseken a kisebb gyerekek játékos formában sajátítják el a labdarúgás alaptechnikáját. A gyerekekkel és a felnőtt korosztállyal szakképzett edzők foglalkoznak, akik szakedzői, testnevelő tanári, valamint a szükséges UEFA licenc végzettséggel rendelkeznek.

A leigazolásokat követően a FÓT SE színeiben, a kisebbek OTP Bank Bozsik Egyesületi torna rendezvényein, az idősebb korosztály pedig az MLSZ által hivatalosan közzétett korosztályos bajnoki meccsein vehetnek rész.

Foglalkozások: Az edzések augusztus közepétől kezdődnek, átalában kedd, csütörtök délután.
A foglalkozás díja: első hónap ingyenes, a következő hónaptól 5 000 Ft /hónap
Jelentkezés: Kapitány Zoltán 06-20-9320-655, Szkala Sándor 06-30-222-2020, e-mail: iroda@fotsportegyesulet.hu

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva