Tegyünk együtt a környezetünkért, hogy a tisztaság ne csak egy szolgen legyen!

2024.04.11.
Írta: Fót SE

Idén is, mint az utóbbi években mindig, több fóti civil szervezet szervez szemétszedést az országos TeSzedd akció idején!

Eddig 5 fóti időpont és helyszín van, aki tud, csatlakozzon – akár több eseményhez is!
2024. április 14., vasárnap, 9 óra – Királydomb (találkozó a régi üveggyűjtő ponton) https://fb.me/e/6IR8y2FPk
2024. április 20., szombat, 10 óra – Fóti Somlyó (találkozó a Fóti Kézműves Sörfőzdénél)
2024. április 27., szombat 8:30 TeSzedd Fót 2024 – Keszihegy és Kurjancs
Ha van, aki szervez további időpontot, helyszínt vagy csatlakozna bármelyik programhoz szervezőként, jelezze és kiegésztjük azzal az időponttal, helyszínnel ezt a posztot, felvesszük a szervezők közé!
Akik eddig szervezők és csatlakozók: Fóti Környezetbarátok, Fót Sportegyesület, Fóti Lovas Hagyományéltető Kulturális Egyesület Fót és környéke Természet- és Állatvédő Egyesület Zefír Boglárka Alapítvány @Lipton park a fóti kutyafuttató

Fót Sportegyesületünk arra kér most mindekit, hogy jelentkezzetek a TeSzedd akció valamelyik időpontjára! Egyesületünk elsődleges prioritása a 2024.04.27-i alkalom, ahol a telephelyünk közelében lévő Fóti tőzeges és a Malom utca környékét tisztítjuk meg erre az eseményre jelentkezni a következő linkre kattintva lehet:

https://www.facebook.com/events/779132017488038/?ref=newsfeed

De természetesen bármelyik időpontra és helyszínre jelentkezhettek!

Tegyünk együtt a környezetünkért!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva