Záporoztak a gólok hétvégén!

2024.03.28.
Írta: Fót SE

A tavaszi félév első Bozsik fesztiválján vettek részt a kis focistáink!

Serdül Tamás az U7-es korosztályú csapatunk szakedzője a következőképpen értékelte a meccseket:
4 csapattal jelentünk meg a fesztiválon, ahol rengeteg fóti gólt láthattak a lelkesen szurkoló szülők!
A gólok mellett szép számban jelentek meg cselek, párharcok. Büszkék vagyunk minden egyes játékosra, hiszen minden egyes megmozdulásukkal és a gólpasszaikkal a csapat sikeréhez járultak hozzá! Ne feledjétek, hogy az ilyen versenyeken való részvétel és az ott szerzett tapasztalatok sokkal többet érnek, mint bármilyen győzelem! Az igazi győzelem a kitartásban, a barátságban és az összetartásban rejlik!
Az edzésmunkát gőzerővel folytatjuk!⚽️
Egyesületünk nevében ezúton is gratulálunk mindannyiótoknak a fantasztikus teljesítményhez és az elszántsághoz, amit a hétvégi tornán tanúsítottatok! Látni, hogy minden egyes játékosunk a pályán a legjobb tudása szerint küzdött igazán inspiráló volt! Csak így tovább srácok!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva