Március 25.-től újra együtt gyűjthetjük a lépéseket! Induljunk el együtt!

2024.03.22.

Március 11-én elindult a Millió MILLIÓ LÉPÉS programhoz való regisztráció, ahol ismét gyűjteni tudjuk a lépésszámokat!

Akik a tavalyi programban már részt vettek, azokat a rendszer újra generálja az idén induló versenybe, tehát nekik nem szükséges újra regisztrálni.
Az új kampány indulásakor március 24-én a korábbi egyéni teljesítmények törölve lesznek, minden résztvevő nulláról indul. Viszont akik most csatlakoznának a kihíváshoz, azoknak időben el kell kezdeni a regisztrációt, azért, hogy a március 25-én élesben induló versenyben részt tudjanak venni.
Az alábbi linkek segítséget nyújtanak a csatlakozáshoz:
Millió Lépés az Országos Gyalogló Idősek Klubjai számára (milliolepes.hu)
SEGÍTSÉG AZ APPLIKÁCIÓ HASZNÁLATÁHOZ (milliolepes.hu)

A lépések gyűjtéséhez a következő pontok követését ajánljuk:

1. A klubtagok letöltik az applikációt saját telefonjukra és regisztrálnak
  2. A kihívások gombra kattintva a Gyalogló Idősek Mozgalom felirat alatt a szürke „Főoldalon” gombbal helyezik a főoldalra a kihívást
  3. A főoldalra visszalépve az oldal tetején megjelenik a zöld hátterű Gyalogló Idősek Mozgalom „belépés” gombja, ahol kiválasztható a saját gyaloglóklubotok ( Fót Sportegyesület)
Csatoljuk képként a leírást is, ez is segítséget nyújt!
Kérjük, hogy kérdés, kérés esetén keressétek Király Katalint a következő telefonszámon: 0630/999-4639.
Ne hagyjátok ki ezt a fantasztikus lehetőséget! Gyertek és csatlakozzatok hozzánk, hogy részesei legyetek egy igazán vidám és sportos közösségnek! Tegyük meg együtt a lépéseket a siker felé, hogy a tavaszi program végén együtt állhassunk a dobogóra!
Induljunk el együtt!