Középiskolások foglalták el a Phoenix Sportcsarnokot!

2024.02.27.
Írta: Fót SE

Fóti középiskolások mérkőztek meg a Suliolimpia kosárlabda versenyszámában!

Az összetett győzelmet a mindkét csoportban győztes Népművészeti aratta Szarandoglu Filipász tanár úr vezetésével. A mérkőzések jó színvonalon, sportszerűen zajlódtak. A kitűnő játékvezetésről Páli Gábor sokszoros bajnok-edző gondoskodott nagyszerű pedagógiai érzékkel, akinek ezúton is köszönjük a munkáját!

Fiúk

1. Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium

2.Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium

3.Szabad Waldorf Iskola

Lányok

1. Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium

2.Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium

(A Szabad Waldorf Iskola nem indult.)

Egyesületünk nevében ezúton is szeretnénk megköszönni a testnevelő tanárok munkáját, továbbá gratulálunk mindenkinek, aki részt vett a versenyen! Ne feledjétek, hogy 2024.04.30-án találkozunk a Labdarúgó Bajnokságon!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva