Hétvégén megrendezésre került a FÓT CUP JUNIOR U7!

2024.02.14.
Írta: Fót SE

Első alkalommal került megrendezésre a FÓT CUP JUNIOR U7!

A Phoenix Városi Sportcsarnokban az első alkalommal került megrendezésre U7-es korosztályban ez a focikupa. 16 csapat vett részt az eseményen. A kupán indulók kezdő és haladó kategóriában mérkőzhettek meg. Összesen 96 fő kis focista lépett pályára.

Szép számú nézősereget a szülők, nagyszülők és a tesók alkották, akiknek ezúton is köszönjük a lelkes szurkolást!

Haladó csoport eredményei:

  1. POMÁZI EGERVÁRI-HALMAI FOCISULI

2.FÓT SE

3.VSD

4.GÖDÖLLŐI SK

5.GÖDI SE

6.REAC

7.BVSC

8.VERESEGYHÁZ LUA

Kezdő csoport eredményei:

  1. PALOTA SE

2.CSÖMÖR KSK

3.VSD II

4.ERDŐKERTES SE

5.VSD I

6.REAC

7.FÓT SE I

8.FÓT SE I I

Minden játékos aranyéremmel és müzliszelettel lett jutalmazva.

Egyesületünk nevében ezúton is gratulálunk mindenkinek, aki a kupán részt vett és a felkészítő edzőknek! Ne feledjétek, hogy minden egyes gól, minden egyes megnyert labdaharc és minden egyes mosoly, amit a pályán hoztatok, nemcsak a ti sikereteket jelenti, hanem az egész csapaté és a közösségé is!

Hajrá Fót!

Fót Sportegyesülez 2020 © Minden jog fenntartva